سوئیچ سیسکو WS- C2960X- 48FPD- L

سوئیچ سیسکو WS- C2960X- 48FPD- L

Switch Cisco WS- C2960X- 48FPD- L

32,000,000 تومان
مدل : Cisco WS- C2960X- 48FPD- L
برند Cisco

انتخاب رنگ دلخواه :

انتخاب گارانتی :

(از 0 نظر)
مشاهده نظرات

Cisco WS- C2960X- 48FPD- L

وضعيت : ركمونت

نوع لایسنس :LAN Base

حداکثر تعداد VLAN ها :4000

تعداد پورت  : 48 عدد پورت 10/100/1000

سوئیچ
مدل : Cisco C2960X- 48FPD- L
ابعاد (میلیمتر) : 4.5 × 44.5 × 36.8 CM
سوئیچ : مدیریتی
نوع سوئیچ : 1000 - 100 - 10- MBP-S
قابلیت برنامه ریزی و مدیریت : دارد
استانداردها : IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol , IEEE 802.1p CoS Prioritization , IEEE 802.1Q VLAN , IEEE 802.1s , IEEE 802.1w , IEEE 802.1X , IEEE 802.1ab (LLDP) , IEEE 802.3ad , IEEE 802.3af and IEEE 802.3at , IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only) , IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports , IEEE 802.3 10BASE-T , IEEE 802.3u 100BASE-TX , IEEE 802.3ab 1000BASE-T , IEEE 802.3z 1000BASE-X , RMON I and II standards , SNMP v1, v2c, and v3 , IEEE 802.3az , IEEE 802.1ax
تعداد پورت USB : دو عدد
منبع تغذیه : 100 تا 240 VAC
پورت اترنت : 48
پورت آپ لینک : 2
پهنای باند ارسال : 108Gbps
حافظه فلش : 64 گیگابایتی
حافظه رم : 256 گیگابایتی
امکان Stack : دارد
POE : دارد
سایز جدول MAC Address : 16K
امکانات : Jumbo Frames
VLANS
Voice Vlan
VTPv2
CDPv2
LLDP
802.3ad LACP
PVST/PVST+
802.1W/802.1S
Port Fast/Uplink Fast
port CoS Trust and Override
Scheduling
Priority Queuing
Configure CoS Priority Queues
Weighted Tail Drop
DSCP transparency
امنیت شبکه
SSH, SSL and SCP
RADIUS and TACACS+
SNMPv3 crypto
802.1x
802.1x Accounting / MIB
802.1x w/ port security
802.1x w/Voice VLAN
802.1x Guest VLAN
802.1x VLAN assignment
802.1x MAC-Auth Bypass
BPDU/Root Guard
Port Security
Private VALN Edge
Storm Control
Block unknown unicast and multicast
IGMP Snooping
IGMP Filter/Throttle
سایر مشخصات : Auto-MDOX
TDR
UDLD
IP SLA Responder
layer 2 / IP Traceroute
SPAN
RSPAN
Express Setup
Device Manager
Cisco Network Assistant
Smartports + Advisor
Troubleshooting Advisor
Drag-and-drop Cisco IOS Upgrade
IP Address DHCP
Autoinstall with saved configuration
Configuration Replace
DHCP Auto Image Upgrade
DHCP Port Based Allocation
Error Disable MIB

نقد و بررسی سوئیچ سیسکو WS- C2960X- 48FPD- L

سوئیچ يکی از قطعات اصلی و مهم در شبکه ها محسوب می شود . سوئيچ می تواند چندين کاربر را برای ارسال اطلاعات از طريق شبکه در يک لحظه ایجاد نماید . سرعت ارسال اطلاعات هر يک از کاربران بر سرعت دستيابی ساير کاربران شبکه تاثير نخواهد داشت .سوئیچ WS-C2960S-48FPS-L سیسکو یکی از مدل های برتر می باشد که به راحتی نیاز افراد را برطرف می نماید . این سوئیچ به صورت دو لایه و مدیریتی طرحی شده است .

مشخصات فنی

این محصول با ابعاد و وزن مناسب خود، به راحتی درون رک‌ها قرار می‌گیرد. میزان حافظه رم 256 گیگابایتی و حافظه فلش 64 گیگابایتی ، این سوئیچ را در ارسال و دریافت سیگنال‌ ها، توانمند ساخته است. سوئیچ مذکور با بهره‌گیری از دو تکنولوژی شبکه های Wireless و LAN در یک پلتفرم، دارای قابلیت‌های زیادی می‌باشد. این محصول دارای 48 پورت بوده و از سرعت شبکه بالایی برخوردار است. سوئیچ سیسکو WS-C2960X- 48FPD-L از تکنولوژی POE نیز پشتیبانی می‌کند و دارای نیروی W 740 را برای شما تامین می نماید .این سوئیچ با توجه به شرایط آب و هوایی مختلف طراحی شده و می تواند در دما 5 تا 50 درجه و رطوبت 10 تا 95 فعالیت کند .  

درگاه و پورت

دارای پورت های اترنت 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10 Gigabit SFP +  پورت های UPE + و 2X 10G SFP + uplink2 و فناوری Flexstack را به راحتی ساپورت می نماید . فناوری Flexstack در سوئیچ سیسکو WS- C2960X- 48FPD-L این امکان را به شما می دهد تا چندین سوئیچ را رو هم پشته stack کنید و آنها را در تعامل منطقی با یکدیگر برابر و یک میزان کنید . سرعت سوئیچ های پشته شده 80 گیگابیت در ثانیه می باشد .

شما هم می توانید نظر خود را ثبت کنید

ثبت نظر : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.