ماژول شبکه سیسکو GLC-LH-SMD

ماژول شبکه سیسکو GLC-LH-SMD

Cisco GLC-LH-SMD-SFP Module

420,000 تومان
مدل : Cisco GLC-LH-SMD
برند Cisco

انتخاب رنگ دلخواه :

انتخاب گارانتی :

(از 0 نظر)
مشاهده نظرات

Cisco GLC-LH-SMD

نوع ماژول: SFP

نوع فیبر: Single-Mode

تعداد پورت: 1 عدد

نرخ انتقال اطلاعات: 1.25 و 1.063 گیگابایت بر ثانیه

طول موج عملیاتی: 1490nm-TX/1310nm-RX

ماژول
مدل : Cisco GLC-LH-SMD
نوع ماژول : SFP
نوع طراحی : 1000Base-LX
تکنولوژی اتصال : wired
رابط ها : Dual-LC simplex Optical Connector
استانداردها : IEEE802.3Z Compliant
سرعت : 1.25Gbps و 1.063 Gbps
امکانات : پشتیبانی از فیبرنوری سینگل مد با طول موج حداقل 1310nm و حداکثر 1490nm در مسافت تا 10 کیلو متر
سایر مشخصات : سازگاری با تمامی روترها و سوئیچ های دارای پورت SFP

نقد و بررسی ماژول شبکه سیسکو GLC-LH-SMD

امروزه با رشد علم و تکنولوژی بهترین رسانه جهت انتقال سگنال ها و فرآیند تبادل داده ای ، فیبر نوری یا همان (Optical fiber) می باشد که کاربری آن استفاده از نور جهت انتقال سیگنال هاست ، ماژول ها به قطعات سخت افزاری گفته می شوند که به سخت افزار اصلی متصل شده و باعث افزایش امکانات بسته به نیاز شبکه می شوند.

یکی از شرکت های پیشتاز در عرصه تولید تجهیزات شبکه ، سیسکو می باشد که این بار میخواهیم به معرفی و نقد و بررسی یکی از محصولات این شرکت یعنی ماژول فیبر نوری مدل (GLC-LH-SMD) بپردازیم.

مشخصات کلی:

ماژول ها می توانند در لینک های دستگاه هایی همچون روترها یا سوئیچ ها در شبکه مورد استفاده قرار بگیرند که از پرکاربرد ترین آن ها میتوان اشاره کرد به ماژول های نوع (SFP) با نام دیگر (Mini-GBIC) که بیشترین نقش را در شبکه های زیرساخت تبادل داده ای ایفا می کنند و همچنین ماژول های نوع (XFP) که مهمترین ویژگی این مدل درواقع امکان تعویض آن حتی در زمان روشن بودن سخت افزار اصلی می باشد.

محصولی که قصد بررسی آن را داریم یکی از انواع ماژول های نوع (SFP) با عنوان ماژول انتقال (Cisco GLC-LH-SMD) می باشد که جهت بکارگیری در فرآیند تبادل داده ای از طریق فیبرهای نوری تک حالته یا به عبارتی (Single-Mode) طراحی شده است.

پهنای باند ساپورت شده در این کانکتور به میزان یک گیگابایت بر ثانیه است که در تمامی روترها و سوئیچ ها دارای درگاه پورت (SFP) قابل استفاده می باشد.

همچنین از این ماژول می توان برای انتقال داده تا فاصله حداکثر 10 کیلومتر استفاده کرد که در دمای محیطی تا 70 درجه سانتی گراد هم دارای کارآیی بهینه است و طول موج عملیاتی آن حداکثر تا 1490 نانومتر هم می رسد.

تعدادی از روترها و سوئیچ هایی که قابلیت پشتیبانی از این کانکتور را دارند ، عبارتند از:

- IE-3000-4TC

- ESW-520-48P-K9

- SF112-24-UK

- SF250-48-K9-EU

- SRW2048-K9-EU

- SG250-10P-K9-EU

- SG355-10P-K9-UK

- CGS-2520-24TC

شما هم می توانید نظر خود را ثبت کنید

ثبت نظر : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.