سوئیچ سیسکو WS- C2960X- 24TD- L

سوئیچ سیسکو WS- C2960X- 24TD- L

Switch Cisco WS- C2960X- 24TD- L

17,500,000 تومان
مدل : WS- C2960X- 24TD- L
برند Cisco

انتخاب رنگ دلخواه :

انتخاب گارانتی :

(از 0 نظر)
مشاهده نظرات

Switch Cisco WS- C2960X- 24TD- L

حداکثر تعداد استک: 8 عدد

پورت های کنسول: USB ( نوع B ) ، اترنت ( RJ - 45 )

محدوده ولتاژ: 110 - 240 ولت

سوئیچ
مدل : WS- C2960X- 24TD- L
ابعاد (میلیمتر) : 279 × 445 × 44.5 میلی متر
سوئیچ : مدیریتی
نوع سوئیچ : 1000 - 100 - 10- MBP-S | 100 - 10- MBP-S
قابلیت برنامه ریزی و مدیریت : دارد
نشانگر LED : ندارد
استانداردها : IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol ، IEEE 802.1p CoS Prioritization ، IEEE 802.1Q VLAN، IEEE 802.1s ، IEEE 802.1w ، IEEE 802.1X ، IEEE 802.1ab (LLDP) ، IEEE 802.3ad ، IEEE 802.3af and IEEE 802.3at ، IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only) ، IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports ، IEEE 802.3 10BASE-T ، IEEE 802.3u 100BASE-TX ، IEEE 802.3ab 1000BASE-T ، IEEE 802.3z 1000BASE-X ، RMON I and II standards ، SNMP v1, v2c, and v3 ، IEEE 802.3az ، IEEE 802.1ax
تعداد پورت USB : دو عدد
منبع تغذیه : 0.034KVA
پورت اترنت : 26 عدد
پورت آپ لینک : 2 عدد
پهنای باند ارسال : 108Gbps
حافظه فلش : 256 مگابایت
حافظه رم : 64 مگابایت
نرخ ارسال پکت های دیتا (64 بایت) : 95.2 Mpps
امکان Stack : اختیاری ، حداکثر تعداد استک 8 عدد
سایز جدول MAC Address : 16K
وزن : 4 کیلوگرم
امکانات : نوع سوئیچ دو لایه ، امکان مدیریت و پیکر بندی
سایر مشخصات : Jumbo Frames
VLANS
Voice Vlan
VTPv2
CDPv2
LLDP
802.3ad LACP
PVST/PVST+
802.1W/802.1S
Port Fast/Uplink Fast
port CoS Trust and Override
Scheduling
Priority Queuing
Configure CoS Priority Queues Weighted Tail Drop
DSCP transparency

نقد و بررسی سوئیچ سیسکو WS- C2960X- 24TD- L

در قرن 21 دنیای رایانه ها و لوازم الکترونیکی حرف اول را می زنند و برای هر کاری باید اول به این وسایل رجوع کنید سوئیچ ها وسایلی هستند که ارتباط بین وسایل الکترونیکی را برای ما به راحتی آب خوردن فراهم می کنند و اطلاعات را از درگاه مبدأ به یک یا چندین درگاه مقصد منتقل خواهد کرد . شرکت سیسکو سری سوئیچ های  2960 را تولید نموده است که امروز به معرفی یکی از بهترین های این سری می پردازیم .

Cisco WS- C2960X- 24TD- L

سوئیچ سیسکو مدل  WS - C2960X - 24TD - L یک سوئیچ دو لایه با قابلیت پیکر بندی و مدیریت می باشد . این سوییچ با توجه به قابلیت بالایی دارد اما دارای وزن و ابعاد بسیار مناسبی است و ویژه ی نصب در رک ها طراحی شده است . این سوئیچ از یک پردازنده ی دو هسته ای 6000 مگاهرتزی برخوردار شده است که به راحتی چندین ارسال و انتقال و دریافت را بدون اشکال و فوت وقت انجام خواهد داد .

ظرفیت های سیسکو

پهنای باند انتقال سیسکو  WS- C2960X- 24TD- L در حدود 108 Gbps ، پهنای باند سوئیچینگ آن 216  Gbps و توان هدایتی بسته های اطلاعاتی آن 95.2Mpps  است که نشان دهنده ی ظرفیت بالا ارسال و انتقالات می باشد . مقدار زمانی که  Switch Cisco WS- C2960X- 24TD- L می تواند به طور یک سره فعالیت کند این مدل از سوئیچ از پردازنده 6000 مگاهرتزی برخوردار شده است که به راحتی چندین ارسال و انتقال و دریافت را بدون اشکال و تا ساعت ها انجام می دهد که این حجم از میزان فعالیت برای شرکت ها ، ادارات و کارخانه ها بسیار مناسب خواهد بود .

پورت های موجود

تعداد پورت هایی که سیسکو برای مدل WS- C2960X- 24TD- L در نظر گرفته است در مجموع 26 عدد می باشد که 24 عدد از آن ها ، پورت‌های گیگابایتی مسی و 2 عدد آن پورت های مجزای SFP می باشد و هم چنین یک درگاه 10/100 نیز جهت مدیریت بر روی این سوئیچ قرار داده شده است . از پورت های جانبی دیگر می توان به پورت های کنسول   USB نوع B و اترنت RJ - 45 اشاره کرد .

ویژگی ها

سیسکو برای سوئیچ های خود دو حافظه ی داخلی و فلش قرار داده است که برای WS- C2960X- 24TD- L به ترتیب برابر 64 و 256 مگابایت می باشد . قابلیت پشته سازی یا استک نیز در این مدل از سری سوئیچ های WS- C2960X- 24TD- L به صورت اختیاری قرار داده شده است که در صورت دلخواه می توانید با خرید یک ماژول استک از این ویژگی بهره مند شوید . حداکثر تعداد  8 عدد استک بر روی Switch Cisco WS- C2960X- 24TD- L قرار داده شده است که دارای پهنای استک 80 گیگ می باشند . 

شما هم می توانید نظر خود را ثبت کنید

ثبت نظر : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.