سوئیچ سیسکو WS- C2960X- 24PS- L

سوئیچ سیسکو WS- C2960X- 24PS- L

Cisco switch WS- C2960X- 24PS- L

13,990,000 تومان
مدل : Cisco WS- C2960X- 24PS- L
برند Cisco

انتخاب رنگ دلخواه :

انتخاب گارانتی :

(از 0 نظر)
مشاهده نظرات

Cisco WS- C2960X- 24PS- L

لایه ی عملکرد سوئیچ : دو لایه

مجموع تعداد پورت ها : 26

سیستم عامل : LAN BASE

سوئیچ
مدل : Cisco switch WS- C2960X- 24PS- L
ابعاد (میلیمتر) : 445 × 145 × 45 میلی متر
سوئیچ : مدیریتی
نوع سوئیچ : 1000 - 100 - 10- MBP-S | 100 - 10- MBP-S
قابلیت برنامه ریزی و مدیریت : دارد
نشانگر LED : ندارد
استانداردها : ● IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol ● IEEE 802.1p CoS Prioritization ● IEEE 802.1Q VLAN ● IEEE 802.1s ● IEEE 802.1w ● IEEE 802.1X ● IEEE 802.1ab (LLDP) ● IEEE 802.3ad ● IEEE 802.3af and IEEE 802.3at ● IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only) ● IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports ● IEEE 802.3 10BASE-T ● IEEE 802.3u 100BASE-TX ● IEEE 802.3ab 1000BASE-T ● IEEE 802.3z 1000BASE-X ● RMON I and II standards ● SNMP v1, v2c, and v3 ● IEEE 802.3az ● IEEE 802.3ae 10Gigabit Ethernet
تعداد پورت USB : دو عدد
منبع تغذیه : 0.49KVA
پورت اترنت : 24 عدد
پورت آپ لینک : 4 عدد
پهنای باند ارسال : 108 Gbps
حافظه فلش : 512 مگابایت
حافظه رم : 128 مگابایت
امکان Stack : اختیاری
POE : 24 عدد خروجی POE
سایز جدول MAC Address : 16K (به طور پیش فرض)
وزن : 5.8 kg
امکانات : امکان پسته سازی ، قابلیت مدیرت و پیکر بندی
سایر مشخصات : RPS Support ، Jumbo Frames ، VLANS ، Voice Vlan ، VTPv2 ، CDPv2 ، LLDP ، 802.3ad LACP ، PVST/PVST+ ، 802.1W/802.1S ، Port Fast/Uplink Fast ، port CoS Trust and Override ، Scheduling ، Priority Queuing ، Configure CoS Priority Queues ، Weighted Tail Drop ، DSCP transparency

نقد و بررسی سوئیچ سیسکو WS- C2960X- 24PS- L

با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن بسیاری از دستگاه های الکترونیکی بشر نیاز پیدا کرد که بسیاری از این ماشین ها را در ارتباط با هم قرار دهد ، برخی از ماشین های الکترونیکی دارای درگاه های شبکه می باشند اما با تولید سوئیچ ها کار بسیار راحت تر شد . سوئیچ ها هم زمان چند داده را به درگاه های مختلف انتقال می دهد و دارای امنیت بالایی می باشند . امروز به معرفی یکی از سوئیچ های قدرتمند سیسکو می پردازیم .

Cisco WS- C2960X- 24PS- L

سوئیچ مدل WS- C2960X- 24PS- L از سری 2960 سیسکو می باشد که مانند مدل های این سری از نوع دو لایه می باشد . این سوئیچ در ابعاد 445 × 145 × 45 میلی متر و وزن 5.8 کیلو گرم طراحی شده است که محل مناسب نصب برای آن در رک ها می باشد. این سوئیچ به گونه ای طراحی شده است که در دما های مختلف و حتی در رطوبت های 10 تا 95 در صد نیز دوام خود را حفظ خواهد کرد .

پورت های سوئیچ

از پورت هایی که در سیسکو WS- C2960X- 24PS- L به کار رفته می توان به  24 عدد پورت انرنت فست 10/100/1000  و علاوه بر آن 4 عدد پورت 1G SFP نام برد . نباید غافل شد که در این سوئیچ از درگاه خروجی POE نیز بهره برده است که تعداد آن 24 عدد می رسد . قدرت مورد نیاز برای پورت POE حدود 370 وات می باشد . علاوه بر این ها دو پورت USB و یک درگاه میکرو نیز بر روی این سوئیچ قدرتمند قرار داده شده است .

ظرفیت های بالای سوئیچ

از ویژگی های خوب Cisco WS- C2960X- 24PS- L وجود حافظه های جانبی آن است ، سیسکو برای این مدل 128 مگابایت حافظه داخلی و 512 مگابایت حافظه ی فلش در نظر گرفته است . پهنای باند انتقال Cisco WS- C2960X- 24PS- L در حدود 108 Gbps می باشد که بسیار سریع بوده و بدون فوت وقت عملیات ها را انجام خواهد داد و اما پهنای باند تغییر نیز 216 Gbps می باشد . این سوئیچ نیاز بالای شرکت ها ، ادارات و حتی کارنجات را به راحتی برطرف خواهد نمود .

قابلیت های قدرتمند سیسکو

از دیگر ویژگی های خوب Cisco WS- C2960X- 24PS- L قابلیت بهره مندی از پشته سازی یا استک است که البته به صورت اختیاری بوده و با تهیه ی ماژول مورد نیاز می توانید از این ویژگی بهترین استفاده را ببرید . پهنای باند استک 90 گیگ است . CPU قدرتمند دو هسته ای 6000 مگاهرتزی سیسکو WS- C2960X- 24PS- L  کاملا این اطمینان را به شما خواهد داد که هیچ وقفه و مشکلی در نحوه ی ارسال ها پیش نخواهد آمد .

شما هم می توانید نظر خود را ثبت کنید

ثبت نظر : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.