رویه‌های بازگرداندن کالا

همیشه یکی از اهداف و شعار شیلاک رضایتمندی و آسودگی خاطر مشتریان می باشد و همیشه سایت شیلاک می کوشد تا شرایط مطلوبی برای کاربران خود رقم بزند . اما گاهی اوقات شرایطی پیش می آید که مشتریان عزیز پس از خرید احتیاج به خدمات پس از فروش دارند . تمامی محصولات شیلاک حداقل دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و در برخی محصولات مهلت تا یک هفته پس از دریافت توسط مشتری امکان مرجوع کردن کالا وجود دارد. در زیر به مواردی که شامل برگشت کالا از سمت مشتری می باشد اشاره کرده ایم .

1- کالای خریداری شده ، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد. شما تا 7 روز وقت دارید تا محصول خود را تعویض نمایید . در این زمان شما باید جعبه اصلی محصول را نگهداری کنید چون استفاده از این سرویس تنها با ارجاع کارتن اصلی محصول امکان پذیر است . توجه داشته باشید که بر روی کارتن اصلی هیچ گونه برچسب ، نوشتن بر روی کارتن یا هرگونه آسیبی به کارتن باعث می شود که ضمانت بازگشت از بین برود .

2- در صورتی که کالای ارسالی با آنچه شما سفارش داده اید به هر دلیل مغایرت داشته باشد . وجود مغایرت باید حداکثر تا 24 ساعت به واحد خدمات پس از فروش گزارش داده شود. مغایرت ها بدون استفاده قابل مشاهده هستند مثل رنگ یا مدل و مشخصات محصول پس کالا باید در شرایط اولیه خود باشد اگر از آن استفاده نمایید دیگر شامل ضمانت بازگشت نمی باشد .

3- اگر تحت هر شرایطی مغایرت فقط با باز کردن بسته بندی ممکن است باید حتما جعبه اصلی محصول را نگهداری نمایید . در این زمان شما باید جعبه اصلی محصول را نگهداری کنید چون استفاده از این سرویس تنها با ارجاع کارتن اصلی محصول امکان پذیر است . توجه داشته باشید که بر روی کارتن اصلی هیچ گونه برچسب ، نوشتن بر روی کارتن یا هرگونه آسیبی به کارتن باعث می شود که ضمانت بازگشت از بین برود .

4- درصورتی که مشتری از خرید خود منصرف شود می تواند انصراف از خرید بدهد، انصراف از خرید و درخواست مرجوعی زمانی به کالای شما تعلق می گیرد که کالای مورد نظر باز نشده باشد ، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک هیچ گونه دخل تصرفی صورت نگرفته باشد .

اگر قبل از رسیدن کالا به دست شما پشیمان شده اید باید زودتر با واحد پیگیری سفارشات تماس حاصل نمایید . هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی سرویس بازگشت کالای شما از بین می رود .

5- آسیب دیدگی در اثر حمل و نقل ایجاد شده باشد. باید سریعا با واحد خدمات پس از فروش شیلاک تماس حاصل نمایید . این نکته که ما تمام محصولات را با بسته بندی ایمن و استاندارد تحویل شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر می دهیم پس هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل کالا باید از طریق این شرکت تایید بشود .

در زمان مرجوع کالا تمام لوازم جانبی و همه متعلقات درون جعبه که توسط شرکت حمل کننده فاکتور شده است تحویل خدمات پس از فروش شیلاک بدهید . همچنین در صورت دیدن آسیب دیدگی در کالا هنگام تحویل از گرفتن آن خودداری نمایید . بعد از بررسی های به عمل آمده کارشناسان خدمات پس از فروش کالای دیگری خدمت شما ارسال می نمایند یا هزینه پرداخت شده توسط شما تا حداکثر چهار روز کاری پس از دریافت کالای برگشتی توسط ما به حساب شخص سفارش دهنده و یا وکیل قانونی ایشان عودت داده می شود . (امکان بازگشت پول به حساب شخص دیگر وجود ندارد.)