حریم شخصی

وب سایت ها و سرویس های نرم افزاری معتبر جهان که جهت ارائه خدمات بهتر نیاز به دریافت اطلاعات از کاربر خود دارند موظفند که این اطلاعات را نزد خود حفظ نموده و منتشر نکنند یا موجبات سوء استفاده از آن را برقرار نکنند. شیلاک برای حریم شخصی کاربران خود احترام زیادی قائل است و میکوشد با حفظ حریم خصوصی آنها دسترسی دیگران به منابع اطلاعاتی آنها را محدود کرده و با در نظر گرفتن تمهیدات ایمنی در این راستا قدم بردارد .
در هنگام خرید یا استفاده از امکانات سایت شیلاک از هر کاربر اطلاعاتی را می خواهد تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به مشتریان خود بدهد . برای ارسال سفارش اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل بسیار مهم است . همچنین برای خریدهای سازمانی اطلاعاتی چون نام فامیل دقیق و اطلاعات سازمانی همچون کد اقتصادی و شناسه ملی هم مورد نیاز می شود . حتما این نکته را به خاطر بسپارید که اطلاعاتی که وارد می کنید کامل و صحیح باشد در غیر صورت شیلاک می تواند اطلاعات تکمیلی و بیشتری را از کاربر درخواست نماید .

شیلاک ممکن است گاهی برای ارتباط با مشتریان خود در جهت بهبود محتوای سایت و تحقیقات بازاریابی یا جهت اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه از برخی اطلاعات کاربران استفاده نماید و به اعضای سایت ایمیل و پیامک هایی را ارسال نماید . البته توجه به این نکته ضروری می باشد که هر پیامی از سمت ما نمی باشد ، اگر پیامک های جعلی و مشکوکی از سایت شیلاک مشاهده کردید لطفا آن را به ما اطلاع دهید تا ما جهت پیگیری قانونی اقدام کنیم .درصورتی که تمایل به دریافت ایمیل خبرنامه های شیلاک ندارید، می توانید این ویژگی را لغو کنید تا ایمیل و پیامکی برای شما ارسال نشود .

شیلاک می توان نظرات کاربرانی که قوانین سایت را زیر پا گذاشته اند و مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد ویرایش یا در صورت نیاز آن را مورد پیگیری قانونی قرار بدهد .

همیشه در حفظ و نگهداری رمز عبور خود کوشا باشید تا از هرگونه سوء استفاده احتمالی از اطلاعات شما جلوگیری شود . شیلاک بر هویت هر شخص مسئول است و اطلاعات هر شخص را به هیچ عنوان به سازمان های دیگر نمی دهد مگر به حکم دادگاه مجبور بر این امر باشد . پرتوکل و سرور، لایه های امنیتی شیلاک روشی مناسب برای حفظ اطلاعات کاربران و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

سایت فروشگاه آنلاین شیلاک برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران خود تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا همیشه تجربه‌ی خریدی امن، راحت و شیرینی را برای کاربران خود به ارمغان بیاورد .

در صورت وجود هرگونه سوال ، پیگیری و گزارش رویدادی با شماره های اعلام شده در قسمت تماس با ما ، تماس حاصل نمایید .