حریم شخصی

وب سایت ها و سرویس های نرم افزاری معتبر جهان که جهت ارائه خدمات بهتر نیاز به دریافت اطلاعات از کاربر خود دارند موظفند که این اطلاعات را نزد خود حفظ نموده و منتشر نکنند یا موجبات سوء استفاده از آن را برقرار نکنند. شیلاک برای حریم شخصی کاربران خود احترام زیادی قائل است و میکوشد با حفظ حریم خصوصی آنها دسترسی دیگران به منابع اطلاعاتی آنها را محدود کرده و با در نظر گرفتن تمهیدات ایمنی در این راستا قدم بردارد .

در هنگام خرید یا استفاده از امکانات سایت شیلاک از هر کاربر اطلاعاتی را می خواهد تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به مشتریان خود بدهد . برای ارسال سفارش اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل بسیار مهم است . همچنین برای خریدهای سازمانی اطلاعاتی چون نام فامیل دقیق و کدملی  و اطلاعات سازمانی همچون کد اقتصادی و شناسه ملی هم مورد نیاز می شود . حتما این نکته را به خاطر بسپارید که اطلاعاتی که وارد می کنید کامل و صحیح باشد در غیر صورت شیلاک می تواند اطلاعات تکمیلی و بیشتری را از کاربر درخواست نماید .

شیلاک ممکن است گاهی برای ارتباط با مشتریان خود در جهت بهبود محتوای سایت و تحقیقات بازاریابی یا جهت اطلاع رسانی رویدادها  و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه از برخی اطلاعات کاربران استفاده نماید و به اعضای سایت ایمیل و پیامک هایی را ارسال نماید . البته توجه به این نکته ضروری می باشد که هر پیامی از سمت ما نمی باشد ، اگر پیامک های جعلی و مشکوکی از سایت شیلاک برای شما آمد سریعا آن را به ما خبر بدهید تا ما جهت پیگیری قانونی اقدام کنیم . شما می توانید برای دریافت نکردن ایمیل خبرنامه های شیلاک این ویژگی را لغو کنید تا ایمیل و پیامکی برای شما ارسال نشود .

شیلاک می توان نظرات کاربرانی که قوانین سایت را زیر پا گذاشته اند و مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد ویرایش یا در صورت نیاز آن را مورد پیگیری قانونی قرار بدهد .

همیشه در حفظ و نگهداری رمز عبور خود کوشا باشید تا از هرگونه سوء استفاده احتمالی از اطلاعات شما صورت نگیرد . شیلاک بر هویت هر شخص مسئول است و اطلاعات هر شخص را به هیچ عنوان به سازمان های دیگر نمی دهد مگر به حکم دادگاه مجبور بر این امر باشد . پرتوکل و سرور، لایه های امنیتی شیلاک روشی مناسب برای حفظ اطلاعات کاربران و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

سایت فروشگاه آنلاین شیلاک برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران خود تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا همیشه تجربه‌ی خریدی امن، راحت و شیرینی را برای کاربران خود به ارمغان بیاورد .

در صورت وجود هرگونه سوال ، پیگیری و گزارش رویدادی با شماره های اعلام شده در قسمت تماس با ما ، تماس حاصل نمایید .